U11 VYHRÁLA TURNAJ V OSTRAVĚ

Turnaj FC OSTRAVA -JIH CUP 2022

Datum utkání: 23.04.2022 - 08:00
Odehraný čas: 6 x 15 minut
Sestava: Max, Honza, Tomáš, Vašek, Jakub, Kamča, Matyáš, Víťa.
Góly: Vašek 8x, Víťa 7x, Jakub 6x, Honza 3x, Matyáš 3x, Kamča 1x, Tomáš 1x.

V sobotu 23. dubna jsme využili volný víkend a jeli jsme srovnat naše fotbalové dovednosti do Ostravy, kde se konal velmi kvalitně obsazený turnaj starších přípravek. Přivítalo nás slunečné a teplé počasí a tak se dalo předvídat, že se bude hrát kvalitní fotbal.

 

V prvním zápase nás čekal soupeř z MFK Havířov.  Naší kluci a Kamča se bez ostychu zakousli do soupeře a přesvědčivě první zápas, který byl důležitý pro další vývoj turnaje, vyhráli. TJ Klimkovice byl další soupeř, který nás čekal. V zápase, ve kterém jsme ukázali kvalitní hru, jak dopředu, tak dozadu se ukázalo, jak jsou hráči v pohodě a začínají si turnaj užívat. V zápase se Starou Bělou jsme pohrávali 1:0 a čekal jsem, jak si hráči poradí z nepřízní výsledku. Moje obavy byly úplně zbytečné. Kluci a Kamča se semkli a ukázali jaký mají charakter a touhu po dalším výhře v turnaji. Zápas dotáhli do vítězného konce. V posledním zápase turnaje nás čekal kvalitní soupeř z Baníku Ostrava. Zápas měl velmi pěknou diváckou kulisu. Hrál se otevřený a z obou stran útočný fotbal. Naši hráči z Jarcové ukázali, že můžou hrát i s tak kvalitními soupeři, jako je Baník a dali jasně najevo kdo je králem celého turnaje.

 

Po vyhlášení ceremoniálu nám gratulovali, jak trenéři jiných mužstev, tak rodičové. Ptali se, kde ta Jarcová vlastně je, a že jsme si prvenství v turnaji  za předvedenou hru zasloužili. Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen hráč TJ Sokolu Jarcové Tomáš Krčmář.

 

Závěrem jsem moc rád, že jsme se turnaje zúčastnili, a také náš Coerver trenér pan Láďa Trávník byl velmi spokojen a nadšen s předvedenou hrou a dovednostmi hráčů, které poctivě trénuje v našem klubu. Za odměnu jim “naši Láďa s Jiřinkou” koupili pizzy a udělali tak dětem velkou radost a mohlo se slavit.  Moje hrdost a pyšnost na mužstvo, které mám, je velká. Kluci a Kamčo děkuji Vám za fotbalový zážitek.

 

MOJE MOTTO: FOTBAL JE TĚŽKÁ DŘINA, ALE KDYŽ SE ZVLÁDNE, TAK POTOM PŘIJDE I TO KRÁSNÉ.

 

Broňa Blinka, Pavel Krčmář.