U13 VEZE BODY Z VENKU

FC Velké Karlovice + Karolinka - sd TJ Sokol Jarcová/FK Jablůnka 0:2 (0:0)

Datum utkání: 14.05.2023 - 00:11
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Max, Kamča, Tomáš, Martin, Honza, Vašek, Jakub, Víťa, Robin, Vojta
Góly: Vašek, Robin

V prvním poločase se hrál opatrný fotbal. Žádné mužstvo nechtělo udělat chybu a pustit soupeře do psychické výhody. Časem jsme ale začali přebírat aktivitu. Zpřesnili jsme přihrávky, začala nám jít kombinace, a náš pohyb byl také lepší než ukázali domácí.

Druhý poločas jsme začali tlačit domácí před svoji branku. Po zahrání standartní situace a důrazu před domácím brankářem, který míč neudržel v rukách, se nejlépe orientoval Robin a vedli jsme 1:0. Domácí se snažili o vyrovnání, ale naše obrana měla svůj den. Nepouštěla domácí hráče před naší branku a když něco prošlo, vše zlikvidoval náš brankář Max. Deset minut před koncem si vzal míč Vašek a svůj průnik zakončil střelou po zemi a domácí gólman se jen díval, jak míč končí v jeho síti. Náš náskok se zvýšil na 2:0 a závěr zápasu jsme si z přehledem pohlídali.

Dlouho jsem neviděl, jak hrálo naše celé mužstvo tak disciplinovaně. Dali do zápasu celé své fotbalové srdce a fotbalový um. Jsem konečně rád, že si kluci dovolovali kličky a fotbalové finesy, které trénují na Coervru s P. Trávníkem.

Děkuji.

Trenér Blinka Bronislav