U15 V KAROLINCE NEZAVÁHALA

FC Velké Karlovice + Karolinka - sd Tj Sokol Jarcová/FK Jablůnka

Datum utkání: 07.04.2024 - 09:30
Sestava: Dominik, Víťa, Štěpán, Kryštof Skýpala, Robin, Honza Marek, Kuba, Kryštof Pupík, Filip, Vašek Marek, Ondra, Vašek Žitník, Artur, Martin, Tomáš a Roman.
Góly: Marek Václav, Skýpala Kryštof, Hovořák Jan

K prvnímu MU zajíždíme do nedaleké Karolinky, kde nás čeká po zimní přípravě soupeř, proti kterému se nám dlouhodobě daří. Ideální počasí, kvalitní plocha a můžeme jít na to.

1.poločas:
Vracíme se ke starému rozestavení 3-4-3, kdy měníme i nějaké hráče na postech a zkoušíme je tak zapracovat i do jiných herních situací. Už od úvodu zatlačíme domácí na jejich polovinu, z které se prakticky nedostávají. Bohužel veškeré snažení vyjadřuje spousta neproměněných šancí a tak jsme rádi za utěšenou střelu Vaška a ujímáme se vedení. I druhý poločas začíná v podobném duchu, domácí se ne a ne vymanit z vlastní půlky a když se jim to podaří tak skvěle pracující obrana je do ničeho nepouští. Poté přichází delší přidržení míče Dominikem a rozhodčí nás trestá nepřímým kopem a domácí vyrovnávají. Opravdu kruté naštěstí hned z protiútoku přichází kombinační akce a nový hroťák Kryštof překlápí vedení na naši stranu. I přesto ale domácí stupňují tlak a obrana se má co ohánět. Reagujeme přeskupením na 4-4-2 a snažíme se tlak eliminovat. V té době přichází nejkrásnější akce utkání a my zvyšujeme skóre v náš prospěch. Pak už jen v klidu kontrolujeme hru na hřišti. Všem chci poděkovat a pogratulovat k předvedené hře.

Zvláštní poděkování Honzovi Pupíkovi, který se se mnou dnes podílel na vedení týmu.

Honza, Broňa, David