UDÁLO SE V ROCE 2017

01.01.2018

LEDEN

V lednu začínáme, resp. pokračujeme v přípravě na jarní část sezóny 2016/2017. Vše se rozbíhá v klidu a novoroční pohodě. Vyvrcholením tohoto měsíce byla účast starších přípravek na mezinárodním turnaji ve slovenské Korni.

PRVNÍ TRÉNINK 2017

CORE STRENGTH TRAINING

TURNAJ V KORNI

JUDO PO DRUHÉ

ÚNOR

V únoru se naplno rozbíhá kolotoč příprav na jarní část sezóny 2016/2017. Po kvalitním zpevnění těla (hluboký stabilizační systém) se vrháme na posilování vlastním tělem a lehkou zátěží. V únoru se naše týmy účastní několika turnajů.

JARCOVÁ POTVRDILA AMBICE

DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL

KRUHOVÝ TRÉNINK

ZIMNÍ KRÁL PŘÍPRAVEK

BŘEZEN

V březnu jsou zahájeny soutěže OFS Vsetín. Těmto mistrovským utkáním předchází přátelská utkání a další halové turnaje. Náš spolek prezentoval nové logo, které je přirovnáváno novému logu Juventusu Turín.

PŘÁTELÁK S FC VSETÍN

HALOVÝ TURNAJ V ZAŠOVÉ (U9)

NOVÉ LOGO

ZAČÍNÁ JARNÍ ČÁST SEZÓNY

DUBEN

V dubnu odehráváme ve všech kategoriích mistrovská utkání, která prokládáme sportovním odpolednem na bowlingu. Zahajujeme přípravu na náborovou akci pod patronací FAČR „Můj první gól, „Jarčovský turnaj přípravek“ a „Turnaj o přeborníka okresu“.

RAJNOCHOVICE – JARCOVÁ

BOWLINGOVÉ ODPOLEDNE

JARČOVSKÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK

KVĚTEN

Květen a červen je pro náš oddíl kopané velmi náročným z pohledu jeho chodu organizace množství plánovaných akcí. Chystáme náborovou akci, Jarčovský turnaj přípravek a byla nám svěřena možnost pořádání Závěrečného turnaje o přeborníka okresu.

TURNAJ 6. 5. V KATEŘINICÍCH

TURNAJ O PŘEBORNÍKA OKRESU

NÁBOROVÁ AKCE

ČERVEN

Všechny naplánované akce jsme zvládli na výbornou. Jak bylo v médiích zmíněno nastavili jsme laťku velmi vysoko. Můj dík patří všem, kteří se na tom podíleli od rodičů, trenérů, hráčů všech kategorií, fanoušků a našich partnerů.

JARČOVSKÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK

TURNAJ O PŘEBORNÍKA OKRESU

NAPSALI O NÁS V MÉDIÍCH

ČERVENEC

Po náročném jaru přichází krátká, ale o to důležitější pauza pro všechny. Děti s rodiči, trenéři a fanoušci se rozjíždějí na své dovolené. Příprava na novou sezónu je zahájena 17. července. Neméně důležitou práci ovšem v průběhu července odvádí výbor TJ Sokol Jarcové. Po přihlášení kategorií mladších/starších přípravek, mladších/starších žáků, dorostu a mužů nastal velký problém v kategorii starších žáků. Tuto kategorii opustilo 6 zkušených hráčů, které u nás v obci jen těžce sháníme. Ovšem pilnou a poctivou prací se nám to podařilo. Hrrrrr na ně a sezóna může začít!

SEZÓNA 2016/2017

SRPEN

Všechny kategorie pokračují v přípravě na podzimní část sezóny 2017/2018. Množství přátelských utkání a tzv. trianglů (utkání třech týmů) přechází volně do mistrovských soutěží. Novu sezónu startujeme se zbrusu novou časomírou a ozvučením celého areálu. Poprvé v historii klubu máme zastoupení ve všech věkových kategoriích. Podzimní sezóna 2017/2018 se rozbíhá ve všech kategoriích více než slibně.

KOMPLETNÍ KATEGORIE KLUBU

KVALITA VODY V KABINÁCH

ČASOMÍRA A OZVUČENÍ

TRIANGL – VSETÍN, ZAŠOVÁ

ZÁŘÍ

Šest týmů našeho klubu odehrává svá mistrovská utkání. Podzimní počasí tohoto roku bylo ke kopané kruté. Spoustu utkání odloženo. Zátěž našeho hlavního hřiště je na hranici únosnosti, ale přesto je stále v kvalitním stavu díky našemu odborníkovi na trávu Daliborovi Bačovi. Fotbalová utkání jsou prokládány společnými akcemi pro upevnění kolektivů. Poctivá práce trenérů je odměněna nominací Vaška Veselého do okresního výběru.

JUŘINKA – JARCOVÁ

„NEJSLEDOVANĚJŠÍ“

REPREZENTANT Z JARCOVÉ

POLICE – JARCOVÁ

ŘÍJEN

Tak jako v září, tak i v říjnu si s námi počasí velmi zahrávalo. Jarcová je nicméně silný klub a všechny tyto rozmary zvládáme díky kvalitně nastavené spolupráci všech lidí zapálených do sportu v Jarcové. Další porce utkání na terénu, který už není úplně kvalitní, ale stále patří v okresu k těm lepším. Některé týmy ukončily sezónu. Pořádáme další doprovodné akce pro týmy našeho klubu, jenž osvěžují uvadající náladu. Podzimní sezónu 2017/2018 zakončují jednotlivé týmy individuálními akcemi v našem krásném sportovním areálu.

RFA OLOMOUC

TEST MLADÝCH HRÁČŮ

DOLNÍ BEČVA – JARCOVÁ

ZÁVĚREČNÁ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

LISTOPAD

Podzimní část sezóny 2017/2018 je na konci. Muži dohrávají odložená utkání. Mládežnické kategorie pokračují v trénincích, protože se držíme moderního trendu – mládežnické kategorie mají stále hlavní období. Tréninky doplňují doprovodné akce pro stmelení týmů. Zahájili jsme tréninky ve SVČ Domeček. Kategorie mladších žáků (starší přípravky ročníky 2007) a starších žáků navštěvují 1 × týdně TRUE GYM. Další úspěchy našich kluků v podobě nominace na přátelák FC Baníku Ostrava proti Sigmě Olomouc.

TRUE GYM

SLZA (#SKUPINASLZA)

BANÍK NEBO JARCOVÁ?

JARČOVŠTÍ MUŠKETÝŘI

PROSINEC

Příprava mládežnických kategorií pokračuje. Celý listopad jsme připravovali dlouho očekávanou oslavu 70. výročí založení TJ Sokol Jarcová tak, abychom po mezinárodním turnaji mladších žáků ve slovenské Korni mohli hrdě referovat našim legendám, jak pokračujeme v jejich šlépějích. 2. prosince jsme se sešli na sále KD Jarcová v počtu necelých 120 lidí a důstojně vše oslavili. Všem, kteří nám pomáhali v roce 2017 mnohokrát děkujeme. Jen si přečtěte článek „UTKÁNÍ V ROCE 2017“. Tato porce utkání mluví za vše.

MLADŠÍ ŽÁCI V KORNI

OSLAVA 70. VÝROČÍ