TRENÉR S UEFA A LICENCÍ I V JARCOVÉ

28.11.2018

Když jsem se v listopadu loňského roku dozvěděl, že jsem byl přijat na trenérský kurz UEFA A Licence, byl jsem nesmírně šťastný. Kdo se pohybuje v tomto prostředí ví, že udělat přijímací zkoušky a být vybrán mezi ligové fotbalisty a trenéry je i částečně o štěstí. Nám s Ondrou Koňaříkem z SK Zašová 1926 se to podařilo. Nebyla to cesta jednoduchá, ale v mnohém mě obohatila a otevřela mi oči. Cesta, kterou se náš klub ubírá, je ta správná. Práce s mládeží podle nových trendů je to, co se v našem klubu snažíme dodržovat a v čem se stále snažíme zdokonalovat. Svědčí o tom i to, že všichni naši trenéři mají minimálně trenérské licence C, resp. v nejbližší době nastoupí studium. Další důležitou skutečností a jakousi odměnou pro nás je přibývající počet nových hráčů v těch nejmenších kategoriích z celého okolí.

Více se dočtete v článku, který vyšel v týdeníku Jalovec 27. listopadu 2018 a je nedílnou součástí tohoto článku ve fotogalerii.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří mě podporovali při mém studiu.

Tomáš Drábek
UEFA A Licence