Utkání v Kateřinicích a Rajnochovicích

utkání

Datum utkání: 12.05.2024 - 00:00
Odehraný čas: 10:00-12:00
Sestava: Kateřinice: Alex, Tonda, Max, Peťa, Jenda, Tady, Domi Rajnochovice: Max, Peťa, Jarda, Rosťa, Maty, Alex, Jenda, Tonda
Góly: všichni

V neděli 12.05.2024 jsme se v Kateřinicích utkali s týmem Halenkova, domácími Kateřinicemi a Hošťálkovou. Kluci se nakonec sešli v 7. Do brány se postavil nejmladší z nich a před ním tvrdili muziku ostatní. V prvním zápase proti Halenkovu se podařilo urvat vítězství. Další zápasy sice kluci srdnatě bojovali, někdy i sami se sebou, ale už žádné vítězství nepřidali. Z žádného zápasu neodešli bez vstřeleného gólu, ale určitě jich mohlo být víc. Postupem času ubývaly síly a i chuť výpomoci obraně zpět. Každý zápas i soupeř je jiný a proto je třeba se soustředit na další turnaje a soupeře a nehledět zpět.

Trenér: Martin

V sobotu 18.05.2024 jsme si opět zahráli v Rajnochovicích, kde jsme na úspěchy z minulého utkání navázali jen částečně. První zápas nás vypráskala Hošťálková, to jsme byli hodně zdeptaní, ale jak říkal trenér Hošťálkové Pavel, všichni v jeho týmu mají 8 a 9 let, nemá tam mladší, a u této kategorie jdou rozdíly už jen v jednom roce velmi vidět. Ale to vůbec nevadí, protože naši kluci jsou moc šikovní všichni, mladší a starší a další zápas jsme vyhráli, poslední byla remíza. Šancí bylo opět moc, hráli jsme hodně u brány soupeře. Maminky Rajnochovic nám nachystaly skvělé občerstvení, kterého všichni rádi využili a posilnili se. Těšíme se na další utkání u nás v Jarcové.

Trenérka: Eva