VELKÁ VÝZVA-U15

sd TJ SOKOL JARCOVÁ/JABLŮNKA : FK CHROPYNĚ 2:7 (0:2)

Datum utkání: 16.10.2021 - 09:30
Odehraný čas: 2x35 minut
Sestava: Matěj H, Marek, Ondra Kor, Terezka, Šimon, Kuba H, Ondra Kov, Jonda G, Jáchym, Pětr, Honza, Matěj K, Vojta, Jonda K, Kuba V
Góly: Jáchym, Honza

V sobotu k nám do Jarcové zavítal první tým naší soutěže, který, alespoň co můžeme soudit dle jeho výsledků, všechny ostatní válcuje a vévodí tak naší tabulce. Jak v souboji obstojíme my? Ve světle našich vystoupení posledních týdnů jsme plni očekávání. A jak že jsme nakonec obstáli?

Dnes se zdržím jakéhokoliv hodnocení z mé strany. Abych náhodou nebyl opět nařčen z neobjektivnosti. Díky našemu šéftréňovi Tomášovi, který celý zápas natočil, máte sami všichni možnost se přesvědčit, jak utkání probíhalo. Jakým fotbalem jsme se jako tým prezentovali. Výsledek vypadá naprosto jednoznačně, nicméně, alespoň za mě, byla mezihra naprosto vyrovnaná. Tedy krom hrůzostrašné tříminutovky na počátku druhé půle. Soupeř po celý zápas nemilosrdně trestal naše chyby. Ano, bylo jich dost. Ovšem to je do jisté míry daň za to, že se snažíme hráče točit na různých postech. Tak, aby z nich vyrostli komplexní hráči. A chyby pochopitelně vyplývaly také z toho, jak se snažíme prezentovat. Vždy, za každých okolností, konstruktivní rozehrávka, která začína už u Matěje v bráně. A je naprosto přirozené, že ne vždy se vše povede. Nikdo učený z nebe přeci nespadl. Důležité je se z těch chyb poučit a využít je k dalšímu progresu. A to se nám, alespoň myslím, daří. Pokud budu mluvit za mě: toto je jediná správná cesta. A pro všechny škarohlídy a kritiky, já z této cesty nikdy neuhnu.

Zkrátka, kluci a Terezka (všichni, do jednoho) obstáli v sobotním souboji se ctí a nemají sebemenší důvod mít svěšené hlavy. Čeká nás ještě moře práce. Ale také jsme už ušli obrovský kus na naší společné cestě.

Pomalu se nám chýlí ke konci podzimní část mistrovské sezóny. A kdo by si myslel, že pak  že se pak uchýlíme k zimnímu spánku a budeme odpočívat, je na velikém omylu. Po kratičkém odpočinku ihned zahajíme přípravu. A máte se na co těšit, to vám můžeme už teď slíbit. Přeci  mě znáte. Jen těžké překážky a vysoké cíle nás mohou posouvat dále.

Děkujeme za velikou podporu našim fanouškům. I přes nepříznivě vyvíjející se stav nás neúnavně povzbuzovali. Moc si toho vážíme.

JP, DB, IV, MP