Mates, Max, Ondra, Kryštof, PaťaČ, Kuba, Václav, Honza, PaťaV, Tomáš, PaťaB, Lukáš, Milan, Marek, Dejv.

GÓLY:
2 × Tom, 1 × Honza, 1 × Luky.

HODNOCENÍ:
Na dnešní utkání jsme s naším týmem zajížděli do jedné z mek Valašského fotbalu do Vidče. Ač se to ze sestavy uvedené výše nezdá, byla to dnes pěkná směsice hráčů. Proč? Mnoho z uvedených hráčů totiž původně nebylo ani v nominaci. Nicméně omluvenky přicházely – nemoc, svatba, oslava, jiné plány!!! No a tak jsem si dnes ráno ke kávě sedl s tužkou a papírem, a začal vymýšlet koho,  kam postavit. Proto jsem úvodní hvizd tohoto utkání, které řídil pan Nevrla, vyhlížel s napětím a tenzí. Moc mě v úvodu neuklidnil můj Tom, který promarnil dvě tutové šance. Při druhé Tomově tutovce mi povolily ventily a tenzi vystřídal nepříjemný pocit v hrdle. Naštěstí Tom pochopil a dvěma slepenými góly otevřel účet utkání. No, ale 5:0 jsme mohli v 15. minutě vyhrávat a bylo by po utkání. Domácí snížili krásnou střelou, jenž trumfnul náš Honza ještě krásnější střelou a zvýšil opět na rozdíl dvou gólů. Do konce poločasu se trefil i Luky a jsem zvědav na co nás pozve, protože to byla jeho první trefa v Jarčovských barvách. Ve druhém poločasu jsme hru už kontrolovali a vezeme si zaslouženě příjemný pocit z předvedené hry. Je vidět, že to všem klukům dnes sedlo. Za zmínku stojí, že obstála i nová posila starších žáků Kuba, který hraje pravidelně ještě za mladší žáky. Opravdu si troufnu tvrdit, že se z mého úhlu pohledu neztratil.

Děkuji našim věrným divákům za povzbuzování, jenž naši hráči odměnili závěrečnou děkovačkou.