VSTUP DO SOUTĚŽE DOROSTU VYŠEL

Tj Sokol Jarcová - TJ Sokol Horní Bečva 2:1 (0:1)

Datum utkání: 22.08.2021 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Radim Převor, Patrik Bártek, Vojta Palát, Jakub Kořistka, Václav Kalčák, Milan Píša, Václav Veselý, Lukáš Kořistka, Matyáš Juřík, Zdeněk Hoffman, Tomáš Drábek, Radím Zavadil, Jakub Marek, Patrik Pecha, Lukáš Klímek.
Góly: Vojta Palát, Zdeněk Hoffman.
V neděli 22.8.2021 jsme odehráli první mistrovský zápas doma proti TJ Sokol Horní Bečva.
V loňské sezóně kluci hráli Krajskou soutěž a z důvodu počtu hráčů jsme se přihlásili do Okresního přeboru.
Hodnocení zápasu bude stručné. Tento zápas byl natáčen a rád bych, aby všichni hráči shlédli video a ponaučili se z chyb, která jsme vytvářeli v MU. Video ze zápasu najdete na našich webových stránkách. Bez TJ to nepůjde kluci a myslím si, že už Vám to došlo 👍
V sobotu nás čeká další MU venku a pevně věřím, že výkonnost všech hráčů půjde na horu a bude na 100%
Velký dík patří fanouškům ⚽👍
Trenéři Martin Juřík, Míchal Gromus, Dan Černoch ⚽👍