Nedělní zápas doma jsme přivítali soupeře z Halenkova.Tento zápas nám natáčel náš šéftrenér mládeže Tomáš Drábek 👍
Hned v prvních minutách hry jsme byli dominantní v poli a hráli jsme to co jsme si řekli v šatně. V první minutě hry jsme vstřelili první gól Jakubem Kořistkou a byli jsme aktivní ve hře dopředu a kdy jsme soupeře dostali pod tlak a vzápětí v třetí minutě hry jsme vstřelili gól Tomášem Drábkem.
Zápas se vyvíjel v naší režii a mohli jsme zápas rozhodnout v náš prospěch.Ale jak je u nás obvyklé, mi opět přestane hrát a soustředit se na hru a být stále koncentrovaní i psychicky odolní po celý zápas.Opět jsme se přizpůsobily hře soupeře a dělali hrubé chyby ve všech herních činnostech.Na konec jsme v prvním poločase vstřelili třetí branku, ale pak i inkasovaly branku po standartní situace soupeře do naší kasy. Skóre v prvním poločase už nezměnil a šli jsme do kabin ze stavu 3:1 v náš prospěch.
Z druhého poločasu psát vyhodnocení zápasu nebudu.Jak víte, tento zápas se natáčel a rád bych, jak jsme se domluvili o zpětnou vazbu od Vás 👍
Stále se zlepšujeme ve hře a musíme na sobě pracovat ⚽👍
V sobotu nás čeká další MU venku a to derby z TJ Juřinkou..
Hlavy vzhůru a body jsou naše..⚽