VYROVNANÉ UTKÁNÍ S KELČÍ

Tj SOKOL JARCOVÁ - TJ KELČ 7:7 (2:5)

Datum utkání: 01.10.2019 - 17:00
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Mája, Niki, Vašek, Honza, Víťa, Martin, Danek, Jarda, Dominik, Patrik, Filip Bumbala
Góly: 3 × Vašek, 2 × Filip Bumbala, 1 × Mája, 1 × Víťa.

V úterním odpoledni jsme odehráli další domácí mistrovský zápas, který měl skvělou úroveň. První poločas byl z naší strany velmi špatný. Prohrávali jsme osobní souboje, a celá naše hra
působila velmi neurovnaně. Vázla nám kombinace a proměňování šancí taky nebylo naší silnou stránkou. Hosté svým důrazem a aktivní hrou si poločasovou výhru plně zasloužili. V poločasové přestávce jsem musel reagovat, jakým výkonem a hrou, kterou jsme se prezentovali, nemůžeme uspět.

Do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo. Přidali jsme na důrazu, byli jsme aktivnější a začali jsme soupeře přehrávat také herně. Dařilo se nám také proměňovat šance, které jsme si vypracovali, ale další zůstala ještě nevyužita. Soupeř sice podnikal rychlé protiútoky, ale naše obrana byla v plné pohotovosti. V posledních vteřinách zápasu jsme mohli rozhodnout o našem vítězství, ale skvěle chytající brankář hostí  šanci chytil. Přesvědčil jsem se co říkám dlouho, že tohle mužstvo je skvělé. Dokázali se zvednout, když jsme prohrávali 3:7 a ukázali jsme, jak umíme držet pospolu i když se nám zrovna nedaří.

Poděkovat musím také rodičům, kteří se přišli podívat a také povzbuzovali  naše hráče.

Tr. Broňa