VÝSLEDEK ZÁPASU NEODPOVÍDÁ NAŠÍ HŘE

Tj Sokol Jarcová - sd TJ Vidče/TJ Sokol Valašská Bystřice 4:1 (2:1)

Datum utkání: 12.09.2021 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Radim Převor, Patrik Bártek, Vojta Palát, Jakub Kořistka, Patrik Pecha, Matyáš Juřík, Václav Veselý, Zdeněk Hoffman, Milan Píša, Lukáš Kořistka, Tomáš Drábek, Lukáš Klimek, Václav Kalčák, Jakub Marek.
Góly: 2x Lukáš Kořistka, Lukáš Klimek, Zdeněk Hoffman.
Po odloženém zápase sd Kelč/Police B, jsme přivítali na naší horké půdě v neděli 12.9 v 10:00h. soupeře z sd Vidče/Val.Bystřice.
Po úvodním hvizdu rozhodčího,jsme se opět dostali po našich hrubých individuálních chybách pod tlak a obdrželi jsme v druhé minutě gól.
Je to naše noční můra a stále si říkáme, že musíme od začátku zápasu být disciplinovaní v obranné fázi.Náš problém je v prvních minutách v zápase v hlavně u všech hráčů, protože stále děláme hrubé chyby v herních činnostech a hlavně v útoku a v záložní řadě!!!
Nemůže se přizpůsobit hře soupeře, který jen nakopává a hraje na individuální brejk a to je Okresní přebor 🤔
V prvním poločase jsme měli štěstí, že jsme proměnili šance ze kterých padli dva góly Lukáše Kořistky do branky soupeře a že jsme neobdrželi góly do naší kasy.
O přestávce jsme si řekli v šatně co máme zlepšit ve hře dopředu i dozadu a ejhle vše fungovalo cca 15min. Soupeře jsme nepustili do hry, měli jsme míč i hru pod kontrolou a vstřelili jsme třetí gól Lukáše Klimka. Jak už všichni víme a známe, jsme se opět stáhli do obranné fáze a přizpůsobily se hře soupeře, který měl tutové příležitosti vstřelit branku.
V závěru nám docházeli síly a po čtvrté brance Zdeňka Hoffmana jsme do hráli zápas do vítězného konce.
Chtěl bych vyzvednout druhou půli kde jsme měli krásné kombinace a vše co patří k fotbalu a k postupu do Krajské soutěže ⚽👍
Opět se budu opakovat..bez tréninkových jednotek to borci nepůjde !!!!
Děkuji ⚽
Velký dík patří fanouškům ⚽👍