Z VALMEZU VEZEME TŘI BODY

TJ Valašské Meziříčí - Tj Sokol Jarcová 10:17 (5:7)

Datum utkání: 08.10.2019 - 16:30
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Mája, Niki, Vašek, Honza, Víťa, Martin, Danek, Jarda, Terka,Kryštof, Filip Škrla, Vojta.
Góly: 7 × Filip Š., 4 × Kryštof, 3 × Mája, 2 × Terka, 1 × Honza.

Sobotní víkendové dopoledne, kterému počasí vůbec nepřálo a měli jsme odehrát mistrovské utkání ve ValMezu, bylo po vzájemné telefonické dohodě obou trenérů s ohledem na zdraví hráčů přeloženo na úterní odpoledne.

Od prvních minut jsme byli zbytečně bojácní, neudrželi jsme míč, nedostupovali jsme dobře hráče soupeře, nechávali jsme domácím hodně prostoru, a ten toho dokázal dokonale využít, když šel do čtyřbrankového vedení. Postupem času jsme hru vyrovnali a byli jsme domácím více než vyrovnaným soupeřem. Závěr první půle nám vyšel perfektně, kdy jsme šli do dvoubrankového vedení.

Druhá půle byla z obou stran bojovná a vyrovnaná. Bylo vidět, že žádné mužstvo nechce prohrát a hráči na hřišti podle toho také bojovali. Hrál se otevřený a férový fotbal se šancemi na obou stranách. V posledních minutách zápasu jsme domácí tým začali přehrávat, a dostávali jsme se do šancí, které jsme proměňovali. Naše výhra je zasloužená a naší hráči opět ukázali charakter a kvalitu. Vzhledem ke kvalitám soupeře, který hraje technický a bojovný fotbal si naší výhry velice vážím.

Velká děkovačka patří naším hráčům za bojovný výkon.

Tr. Broňa