PRVNÍ TRÉNINK 2017

04.01.2017

K prvnímu tréninku v roce 2017 se dnes sešli hráči starších přípravek v tělocvičně ZŠ Růžďka. V kabině trenéři přivítali 10 hráčů z toho 3 hráče mladších přípravek, kteří se na podzim roku 2016 připojili k našemu týmu. Po krátkém rozcvičení a zahřátí organismu jsme se pustili do práce. Tento tréninkový týden je věnován herním tréninkům (basketbal, florbal, fotbal, házená, ragby). Všichni se po vánocích zapojili do hry s plnou vervou a odhodláním na sobě tvrdě pracovat. Tréninkový týden bude zakončen v pátek již tradiční návštěvou krytého bazénu ve Valašském Meziříčí, který bude jako vždy zakončen občerstvením z místního stánku ve vestibulu bazénu. Do kompletního širšího týmu nám stále chybí čtyři nemocní hráči, které tímto srdečně pozdravujeme a přejeme jim brzké uzdravení.

Širší hráčský kádr:

 1. Patrik Červenka.
 2. Jan Drábek.
 3. Martin Hoffman.
 4. Samuel Holčák.
 5. Magdaléna Knápková (mladší přípravka).
 6. Matěj Krchňák (mladší přípravka).
 7. Jonáš Kubját (nemocen).
 8. Vojtěch Sulovský.
 9. Filip Škrla (mladší přípravka, nemocen).
 10. Kryštof Tkáčik.
 11. Václav Veselý.
 12. Jakub Veselý (mladší přípravka).
 13. Richard Vilém (nemocen).
 14. Rudolf Vilém (mladší přípravka, nemocen).

V lednu plánujeme navštívit dva halové turnaje. Bližší informace dáme včas vědět i s doplněním do hlavní stránky Starších přípravek v části „Rozpis turnajů a přípravných utkání“. Termíny jsou 21. ledna v Němčicích nad Hanou a 28. ledna v Kopřivnici.

Aktualizace 4. ledna 2017
Během dnešního dne se vše změnilo. Výše uvedené turnaje jsou plné. Podařilo se mi zajistit turnaj ve Slovenské Korni, který se bude konat v neděli 22. ledna 2017. Detailní informace v předstihu oznámím.

David a Tomáš