FC AJAX Bezměrov - sd Tj Sokol Jarcová/FK Jablůnka 0:5 (0:3)

Datum utkání: 08.10.2022 - 11:15
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Max, Martin, Tomáš, Vít, Vašek, Honza, Robin, Jakub, Kamila, Amélie.
Góly: Honza, Vítek, Robin 3x

V sobotu brzkých ranních hodinách jsme vyjížděli autobusem na mistrovský zápas ze st. žáky + ml. žáci do Bezměrova. V autobuse byla vynikající atmosféra a na klucích bylo vidět,že jsou nažhavení po třech bodech u obou kategorií. Než začnu vyhodnocení utkání,tak chci připomenout,že jsem byl otázán trenérem Broñou, jestli ho nemůžu zastoupit a pro mne to byla další velká výzva v koučování ⚽Teď už k utkání,kluci a dvě dívky (Kamila a Amélie)se zhostili k  zápasu na výbornou. Ve třetí minutě hry jsme vedli 0:1 po střele Honzy. Utkání se vyvíjelo v náš prospěch,jak jsem před pokládal.V utkání kluci i děvčata předváděli herní výkon v útočné i v obranné fázi na výbornou a samozřejmě nemůže zapomenout na našeho skvělého Maxe v bráně,který podržel kluky v tomto utkání mnoho krát 👍V první půlce jsme přidali dvě branky a to v 6.minutě Vítkem a 25.minutě Robinem, poločas 0:3⚽

V druhé půlce trenér domácích udělal změny v sestavě a bylo znát,že nás chcou potrápit a zvrátit výsledek ve svůj prospěch .Musím podotknout,že za tým domácích hráli převážně dívky, které nás zlobily v zakončení, kde nás podržel skvělý Max. Naše děvčáta Kamila a Amélie se jim vyrovnali a bojovali na výbornou a jen chybělo štěstí v zakončení a holky mohli obě vstřelit po gólu.V 43.minutě a v 56.minutě se blýskl dvěma trefami Robin a završil tím hattrick v utkání 👍 Měli jsme další šance, které jsme neproměníili a kluci i holky udrželi utkání z nulou. Konečný výsledek 0:5 v náš prospěch a vezeme si tři body domů.⚽

Musím všechny pochválit za předvedený týmový výkon a výbornou reprezentací klubu ⚽👍

Děkuji,že jsem mohl být součástí tohoto týmu v utkání ml. žáků…