Zápas číslo 10, U11, Jarcová -Juřinka

Datum utkání: 24.05.2024 - 16:30
Sestava: Za U11: Vašek, Roman, Matyáš, Honza, Šimon, Nikolas J., Rosťa B. Za U9: Jarda, Rosťa K., Lukáš
Góly: Roman 3 x, Matyáš 2 x, Rosťa 8 x, Jarda, Lukáš

Veliká pochvala klukům za výborný a bojovný výkon proti tradičnímu soupeři ze zimní přípravy. I přes naše absence jsme odehráli slušné útočné utkání a zapojili velmi dobře hrající kluky z mladší kategorie. První poločas byl trošku nervózní a vyrovnaný, ale ve druhém jsme už dominovali a soupeře prakticky nenechali hrát. V obraně jsme měli drobné okénka, ale většinu situací pokryl Vašek v bráně. Jsem rád, že jsme viděli pěkné kombinační akce a slušné střely z dálky. Dokonce jsme poprvé měli rozhodčího, pana Fröhlicha, který utkání s přehledem řídil a klukům správně radil s některými pravidly.

Trenér: Honza