ZIMNÍ LIGA MLÁDEŽE ZAŠOVÁ – 2. ČÁST

03.02.2019

ODEHRÁNO:
2. února 2019, 13:00 hodin.

ČAS:
4 × 18 minut.

SESTAVA:
Vozák David, Dufka Mirek, Zavadil Radim, Vozák Patrik, Marek Jakub, Bačák Petr.

GÓLY:
viz níže.

HODNOCENÍ:
Dnes jsme se zúčastnili druhé části zimní ligy mládeže. Po první části jsme jasně a s přehledem vedli naši skupinu a bylo nám jasné, že když aspoň jednou vyhrajeme tak postup do finále nám nikdo nevezme a to se nám stalo hned v prvním dnešním utkání. Finále je tady a my se střetneme v hale na Hovězí o celkový titul. Dnešní turnaj sice nehodnotím nějak dobře, protože kluci jakoby hráli na půl plynu a mysleli si, že to půjde samo, ale opak byl pravdou, sice jsme neprohráli, ale výkon z dnešního turnaje se mi vůbec nezamlouval a doufám, že ve finále tam nechají trošku víc toho srdíčka. Vše jsme probrali s kluky v šatně a hodili jsme to za hlavu i takové turnaje někdy bývají, ale hlavně že jsme splnili první cíl, který jsme si dali a tím byl postup do FINÁLE. Kluci gratuluji a ve finále vám držím palce.

SK HRACHOVEC – Tj SOKOL JARCOVÁ 0:8 (Vozák Patrik-5, Zavadil-2, Bačák)

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Tj SOKOL JARCOVÁ 2:2 (Vozák Patrik, Zavadil)

TJ JUŘINKA – Tj SOKOL JARCOVÁ 0:4 (Vozák Patrik, Zavadil-2, Bačák)

TJ VALAŠSKÁ BYSTŘICE – Tj SOKOL JARCOVÁ 1:3 (Vozák Patrik-2, Zavadil)