ZIMNÍ TURNAJ TRIANGL V KELČI

Sestava: Patrik, Vojta, Víťa, Mája, Niki, Rozárka, Tomáš, Martin, Danek, Vašek, Honza,
Góly: Vašek 7, Tomáš 1, Rozárka 1, Mája 3, Víťa 1, Martin 2, Vojta 2 (omlouváme se za možnou nepřesnost)

V sobotu 18. 1. se v Kelči konal zimní turnaj Triangl pro starší přípravky. Na tomto přípravném turnaji jsme se ve čtyřech kolech utkali s týmy Kelče a Podlesí. Výhodou tohoto typu turnajů je, že mužstva, až na krátké přestávky mezi zápasy, neustále hrají. Při velkých turnajích s mnoha týmy jsou prodlevy mezi zápasy více než hodinové. Během tří hodin jsme odehráli 8 zápasů. Výsledky jednotlivých zápasů nejsou důležité. Informace pro rodiče a podporovatele jarčovského fotbalu mající rádi statistiky, jsme 4 zápasy vyhráli, 3 remizovali a poslední zápas, po velkém tlaku a sérii neproměněných šancí, prohráli. Naši svěřenci se předvedli v dobré světle, a proto jim za předvedenou hru děkujeme. Dále děkujeme početné skupině rodičů, která se na turnaj přijela podívat. V průběhu měsíce února se zúčastníme dalšího kola tohoto turnaje.