ZNÁME ROZLOSOVÁNÍ OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ

28.07.2019

Vážení fanoušci, rodiče a hráči,
přinášíme Vám rozlosování okresních soutěží. Jako první níže uvádím rozlosování okresního přeboru starších přípravek, které v letošním ročníku bude hráno takto:

OP starší přípravky (2009-2010)
Počet účastníků: 24 (čtyři regionální skupiny).
Počet hráčů: 5 + 1 opakované střídání max. 18 hráčů, branky 5 m × 2 m.
Systém soutěže: sk. A,B,C,D po 8 účastnících, dvoukolově každý s každým (podzim 10 zápasů/jaro 4 zápasy), na jaře čtyři termíny pro turnaje o čtyřech účastnících rozdělených dle výkonnosti (viz termínovka).
Závěrečný turnaj : 16 účastníků, místo bude upřesněno.

a jako druhé III. třídy mužů, které se bude hrát takto:

III.třída muži
Počet účastníků: 12.
Počet zápasů: 24.
Počet hráčů: 10 + 1 max. 18 hráčů v zápise – klasické střídání max. 5 hráčů.
Systém soutěže: dvoukolově každý s každým (podzim/jaro).
Penalty: v případě nerozhodného výsledku následuje rozstřel ze značky PK dle PF o prémiový bod.
Postup: vítěz a druhý celek do OP.
Sestup: poslední dva týmy do IV.třídy (v případě sestupu jednoho celku z 1.B třídy).

Tomáš Drábek

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

DatumČasDomácíHosté
23.8.201916:30sd TJ Sokol Jarcová/TJ PoličnáTJ Sokol Podlesí
31.8.201914:00SK Rajnochovicesd TJ Sokol Jarcová/TJ Poličná
6.9.201916:30sd TJ Sokol Jarcová/TJ PoličnáTJ Juřinka
15.9.201914:00TJ Sokol Brankysd TJ Sokol Jarcová/TJ Poličná
22.9.2019TJ Sokol Choryněsd TJ Sokol Jarcová/TJ Poličná
27.9.201916:30sd TJ Sokol Jarcová/TJ PoličnáTJ Kelč
5.10.201910:00TJ Valašské Meziříčísd TJ Sokol Jarcová/TJ Poličná
11.10.201916:30sd TJ Sokol Jarcová/TJ PoličnáTJ Sokol Choryně
20.10.2019TJ Kelčsd TJ Sokol Jarcová/TJ Poličná
25.10.201916:30sd TJ Sokol Jarcová/TJ PoličnáTJ Valašské Meziříčí
11.4.202010:00TJ Sokol Podlesísd TJ Sokol Jarcová/TJ Poličná
17.4.202016:30sd TJ Sokol Jarcová/TJ PoličnáSK Rajnochovice
26.4.202010:00TJ Juřinkasd TJ Sokol Jarcová/TJ Poličná
1.5.202016:30sd TJ Sokol Jarcová/TJ PoličnáTJ Sokol Branky

III. TŘÍDA MUŽI

DatumČasDomácíHosté
25.8.201910:15sd TJ Sokol Valašská Polanka/TJ Sokol LužnáTJ Sokol Jarcová
1.9.201916:00TJ Sokol JarcováTJ Police
8.9.201916:00TJ Sokol JarcováTJ Sokol Bynina
15.9.201916:00TJ Sokol JarcováTJ Sokol Střelná
22.9.201915:30TJ Sokol LoučkaTJ Sokol Jarcová
29.9.201915:30TJ Sokol JarcováTJ Sokol Choryně "B"
6.10.201915:00TJ Sokol LačnovTJ Sokol Jarcová
13.10.201915:00TJ Sokol JarcováFK Leskovec
20.10.201914:30TJ KladerubyTJ Sokol Jarcová
27.10.201914:00TJ Sokol JarcováTJ Tatran Halenkov "B"
2.11.201913:30TJ Tatran JanováTJ Sokol Jarcová