ZNOVU, KONEČNĚ, FOTBAL … MŽ-U12

Vsetín U12 – TJ Sokol Jarcová U12

Datum utkání: 23.05.2020 - 10:00
Odehraný čas: 3*30 min

Po dlouhé a vynucené pauze se mladší žáci konečně taky dočkali. A mohli absolvovat utkání i s někým jiným než jen mezi sebou na tréninku. K prvnímu přátelskému utkání jsme si zajeli  čutnou za klukama, co hrají ligovou soutěž, na Vsetín. Krásně kropený umělý pažit na hřišti Pod Pecníkem, byl skvěle připravený a velice rychlý 😊. Mírný, vytrvalý deštík nás doprovázel celou dobu utkání, ale po takové pauze to nikomu vůbec nevadilo.

Oproti podzimu jsme dorazili v nezvykle hojném počtu 12 hráčů do pole, kdy jsme s sebou měli i dva borce, Vojtu Kuráně a Patrika Škvaina, ročník 2010 a musím podotknout, že se rozhodně neztratili. Dále si za nás odbyl i svou zápasovou premiéru i nově příchozí Přemek Voráč a ukázal, že nebude jenom do počtu, ale i platným hráčem.

Na první utkání venku po, už ani nevím kolika měsících, byl dojem ze hry, pro mě osobně, pozitivní a všichni zaslouží velkou pochvalu a známku na výbornou. Ve hře bylo vidět nasazení, dovednosti, bojovnost a i snaha aplikovat prvky z tréninkového procesu.   Vzhledem k porci minut, je těžké popsat průběh utkání a konkrétní akce, protože jich bylo nespočetné množství na obou stranách. O důvod více pro Vás své ratolesti přijít  povzbudit příště.

Kluci ze Vsetína dokazovali, že mají svou kvalitu se kterou jsme se na podzim v krajské soutěži neměli možnost potkat a o to více je potěšující, že jsme s nimi hráli zcela vyrovnané utkání. Konečně se výrazně projevila práce na technice s panem Trávníkem a byl vidět pokrok oproti podzimu.

Dneska o výsledek určitě nešlo, ale jistě potěší, že konečné skóre bylo 7:11 v náš prospěch. A to vzhledem k soupeři je jistě pozitivní.

Další přátelské utkání nás čeká už v úterý 26.5 od 17:30 doma v Jarcové s týme Podlesí. Odveta  s klukama ze Vsetína je naplánovaná na 6.6 v Jarcové.

Přijďte se podívat, protože to co kluci s Terezkou předvádějí stojí za to vidět.

Díky všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit. Díky moc.

Trenér Honza

Branky: