ZŮSTAŇ VE HŘE

ČERPÁNO Z WEBU WWW.FOTBAL.CZ

FAČR startuje Mistrovství ČR v individuálním tréninku

Zůstaň ve hře. Trénuj doma! A zapoj se s Fotbalovou asociací do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.

Vzhledem k aktuální situaci v ČR přichází Fotbalová asociace České republiky se soutěží v individuálním tréninku, do které se může zapojit úplně každý. V tomto „Mistrovství“ jde především o možnost zdokonalit se v dovednostech a připravit se na hru, bez ohledu na věk, úroveň dovedností či klub. Zúčastnit se jej mohou holky i kluci, kteří se chtějí individuálně zlepšovat a znovu zažívat zdravé soutěžení a sportovní výzvy. Hlavními motivy soutěže jsou HRA, DOVEDNOSTI, RADOST A MISTROVSTVÍ.

PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDE

ČERPÁNO Z WEBU WWW.FOTBAL.CZ